neděle 10. května 2015

OOTD: HALENKA

Vyhrožovala jsem vám, že vyzkouším outfit články, takže bacha na mě, tady to je. Nefotím sama sebe, protože to za A nemám ráda, za B nemám fotografa, na samospoušť moc nejsem a když jsem přemlouvala sestru, když mě nechce fotit, jestli mi neudělá modelku - neudělá :(

Tak jsem přemýšlela, jak to vyřešit, poradila se a objevila na internetu tyhle fashion koláže, dost se mi to líbilo, už mám vymyšlené nějaké další, tak uvidíme. A jak jsem neuvěřitelný puntičkář, trvá mi to vyrovnání věcí pěkně dlouho! Chápete, na kterém milimetru zalomit kalhoty, kam přesně položit sukni ... Kdo by řekl, že to bude tak složité! No a nebyla bych to já, kdybych vám jen "blejskla" oblečení a nic k tomu neřekla (nerozkecala se, nazývejte to dle libosti...), takže po outfitu následuje i nějaký ten komentář. Překvapivě :)


Jak moc budu trapná, když přiznám, že halenku mi koupila mamka? Protože koupila. Nevím, jak to ty maminky dělají, ale třeba ta moje vždycky ví, co mi padne a co se mi bude líbit. Když jdeme nakupovat spolu, já si vezmu dvacet věcí a nic mi nepadne a ona mi vybere jednu a to je většinou ta, co si nakonec odnesu. Tahle je dost over-size, s větším výstřihem, vzadu delší než vpředu a je barevně hodně výrazná, takže jsem k ní zvolila zbytek věcí do černa.

Legíny mám doma troje, černé legíny se podle mě neztratí. Nejhorší je, že se všechny začaly trhat, samozřejmě najednou. Jedny mezi nohama, druhý ve švu a třetí na koleně. Na koleně, chápete? Jak kdybych se v nich někde válela, klečela, nevím co, na koleně!

Halenka F&F
Sukně H&M
Legíny NewYorker
Náhrdelník ???

Žádné komentáře:

Okomentovat