pátek 17. dubna 2015

BLOGES MARKET 11.4.2015

Už to bude skoro týden (no to mám pěknou prodlevu, měla bych psát častěji, grrrr, ale kdo mě sleduje, ví, co za tím bylo, takže doufám, že jsem omluvena :) ), co jsem navštívila jedno sobotní odpoledne akci zvanou Bloges Market. A tady je můj report.

zdroj

Dorazily jsme tam ještě před jednou a jak jsme původně myslely, že to nenajdeme, davy lidí (no asi spíš bych mohla rovnou říct holek, protože chlapi jsem viděla tak dva) nás nasměrovaly. A tak tedy přicházíme ke vstupu a čekáme do 13 hod, kdy měla celá akce začít.

fronta
pořadatelky

Přiznám se, že jsem nepřišla nakupovat, ale spíš na čumendu. Každopádně zbylých cca 3000 lidí (dle počtu zúčastním se na facebooku), nakupovat přišlo, takže si asi dovedete představit, jaká byla tlačenice. Ale o tom až za chvíli.

Welcome drink - frisco nebo bubble tea, mňamka. Co mě fakt mile překvapilo, byl doprovodný program. Mohly jste se nechat nalíčit, upravit si vlasy a udělat manikúru. Naštěstí jsem byla jedna z prvních, co se dostala dovnitř, protože pak už byly šííílené fronty. Takže jsem se nechala nalíčit a pak nakudrlinkovat vlasy. Nehtíky jsem vynechala, ale co jsem koukala, tvořili tam pěkný věci. Takže až na ty fronty - dva kadeřníci, tři vizážistky, jedna manikérka - na 3000 lidí, to byl super nápad. 


Smilebox - to chci domů :) A ty proprietky k tomu, super nápad. My jsme využili mikrofon, obří srdce, rámeček, čelenku s kytičkou a rádio, každopádně rekvizit bylo k dispozici ještě víc.

prodej homemade čelenek

V programu byla i přehlídka prodávaných modelů, mám i video, jen ho ještě musím sestříhat, takže dodám časem, vážně. A zjistila jsem, že jsem houby fashion bloggerka, protože z těch holek jsem znala možná dvě. Ne možná, ale úplně. Dvě. Ostatní mi neříkali nic ani názvem blogu ani přezdívkou, jménem, nic. Stydím se. Ale oblečení neměly špatný, to né že ne :)

prostor tvořící přehlídkové molo

Kromě ooobrovskýho tepla, i přes puštěné větráky, mě ještě zklamalo jídlo. Byly prezentovány tuším minimálně 3 foodbloggerky, nevím, jestli jsem špatně koukala, nenašla jsem ani jednu. 


Celou akci hodnotím jako povedenou, i když tombola byla až v sedm večer, což bylo mimo mé časové možnosti, takže to auto vyhrál někdo jiný. Grrrr :)


Byly jste? Jestli ano, hoďte mi vaše reporty, kouknu se na fotky a jak se vám tam líbilo.

Žádné komentáře:

Okomentovat